english  
  Domů Společnost Produkty Výzkum Kontakt
 
 

 

 

 

   

Vítejte ve společnosti  TTS, s.r.o.

Tenkovrstvový  Technologický  Servis

Rádi bychom Vám představili naši společnost TTS, s.r.o. a její rozsáhlý program inovačních technologií a služeb v oblasti vakuového nanášení tenkých vrstev.  TTS byla založena jako česká soukromá firma v roce 1992 výzkumnými pracovníky Vakuových laboratoří a Divize mikroelektroniky bývalého Výzkumného ústavu spojovací techniky TESLA VÚST v Praze.

TTS je firma s dlouholetými zkušenostmi v oblasti návrhu a výroby vakuově nanášených tenkých vrstev  pro aplikace v mikroelektronice (hybridní IO, HCMOS IO, senzory, přesné odporové sítě). Produkty a polotovary TTS nacházejí široké uplatnění  v elektrotechnice, automobilovém průmyslu,  chemickém a potravinářském průmyslu, optice, ale i ve vědeckých přístrojích umístěných na satelitech (spojové a telekomunikační obvody, akcelerometry aj.).

TTS je v současné době nejzkušenější soukromá firma v oblasti depozice tenkých vrstev v České republice a jako jediná v ČR nabízí depozici široké škály kovových i nekovových materiálů technologiemi vakuového naprašování ve velkých i  v malých experimentálních objemech výroby.

TTS věnuje velkou pozornost výzkumu a vývoji nových technologií, vrstev a multivrstev,  a V&V považuje za prioritní  pro další rozvoj firmy.  TTS proto vyhledává a udržuje efektivní spolupráci s řadou vědeckých institucí a univerzit doma i v zahraničí.

Naše společnost TTS s.r.o. je připravena řešit i vaše nejkomplikovanější problémy s extrémními požadavky na technologické  parametry vašich vrstev a zajistit jejich výrobu v prvotřídní kvalitě.

Aktuality

VÝROBKY TTS VE VESMÍRU

Dne 23. 6. 2017 byl na oběžnou dráhu vynesen český technologický nanosatelit VZLUSAT-1 na jehož palubě se nachází i výrobky TTS, s.r.o. :

  • vlhkostní senzory HAL2 pro detektci outgassingu
  • tenké povrchové vrstvy na kompozitových panelech
  • tenké kontaktní vrstvy na detektoru radiace CdTe
VZLUSAT-1.cz

TTS s.r.o.

Novodvorská 994

142 21 Praha 4

Česká  republika

mailto:info@tts-co.eu